Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

24 лютого 2023 року | Роль юридичної спільноти у просуванні миру

United for Ukraine запрошує приєднатися до 18-го ланчу 24 лютого 2023 року. У цей день рік тому Росія розпочала повномасштабну війну в Україні. Тому темою буде «Роль юридичної спільноти у просуванні миру».

Дата і час: 24 лютого о 12:45 CET (13:45 за київським часом)

Зустріч розпочнеться ключовою доповіддю Олександри Матвійчук, української юристки-правозахисниці та лідерки громадянського суспільства, голови громадської організації «Центр громадянських свобод», лауреата Нобелівської премії миру 2022 року.

Після Ольга Хамама, співзасновниця та президент United for Ukraine (UFU), Поліна Леманн, співзасновниця UFU та юридичний керівник, та Анастасія Козяк, юридичний асистент UFU, розкажуть про те, як починався шлях UFU, наше сьогоднення та наступні кроки.

Сьогодні  United for Ukraine спрямовані на розширення прав і можливостей українців за допомогою критично важливих послуг, включаючи правову допомогу в 40 країнах.  United for Ukraine вдалося вирішити понад 6 000 юридичних кейсів, надати важливу інформацію понад 200 000 людям і допомогти понад 12 000 людям знайти безкоштовне тимчасове житло.

Усе це стало можливим завдяки відданій підтримці юридичних партнерів UFU, зокрема Ukrainian Bar Association.

Ми будемо раді бачити Вас на заході, щоб висловити нашу подяку за Вашу допомогу та зміцнити нашу місію залишатися об’єднаними заради України.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами в п’ятницю 24 лютого о 12:45 CET!

Будь ласка, перешліть це запрошення всім, хто, на вашу думку, може захотіти приєднатися до нас.

Related posts
Події

14 квітня 2023 відбудеться семінар: «Кваліфікація в Англії та Уельсі. Звільнення від нового кваліфікаційного іспиту адвоката»

Новини партнерівПодії

28 березня відбудеться вебінар «Практичні аспекти прийнятності та оцінки доказів у справах про воєнні злочини»

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна