Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

24 жовтня 2022 відбудеться захід Форуму молодих юристів АПУ на тему: «Секрети вивчення мов»

Форум молодих юристів АПУ запрошує вас 24 жовтня 2022 о 19:00 на онлайн зустріч із Стівом Кауфманном, який є навіть не поліглотом, а – гіперглотом, оскільки володіє десятками мов. Він точно знає секрети їх вивчення. І невеличкий спойлер, – це точно не про зазубрювання слів.

Стів переконаний, що кожен може вивчити нову мову. Вам просто потрібно мати мотивацію та мати правильний метод. Під час нашої зустрічі, Стів поділитися з вами своїм методом, який він відкрив і вдосконалював протягом років, вивчаючи нові й нові мови.

Модератор зустрічі:

Микита Жуков, керуючий АБ ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE, співзасновник проєкту Legal Design, Голова Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини, координатор Форуму молодих юристів АПУ.

Коротка довідка про Стіва Кауфманна:

Стів Кауфманн

Стів народився у Швеції у 1945 році та переїхав до Монреаля, Канада, у віці 5 років. Він закінчив L’Institut d’Etudes Politiques у Парижі, Франція (1966).

Після кар’єри дипломата, керівника бізнесу та підприємництва в міжнародній торгівлі виробами з деревини, Стів разом із сином Марком у 2003 році заснував LingQ.com. LingQ — це веб-сайт і мобільна платформа для вивчення мов.

У своїй книзі «The Way of the Linguist: а Language Learning Odyssey», також опублікованій у 2003 році, Стів описує, як він навчився говорити дев’ятьма мовами до 60 років. З того часу Стів вивчив ще 10 мов, включаючи російську та українську, використовуючи LingQ. Зараз Стів так само вивчає перську та арабську мови.

У Стіва є власний YouTube канал: https://www.youtube.com/user/lingosteve/videos та блог https://blog.thelinguist.com/.

То, що? Готові успішно опановувати іноземні мови?

Вчиться в кращих! Доєднуйтеся до нашого вебінару та майте змогу поставити питання носієві мов, щодо тонкощів їх швидкого опанування.

Мова заходу – англійська, хоча з гіперглотом можлива й інша.   

🔥 Формат: онлайн (платформа ZOOM).

Попередня реєстрація обов’язкова.

Персональний лінк для підключення буде надіслано кожному учаснику на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Зверніть увагу, участь у події – безкоштовна, однак ви можете підтримати інституційну діяльність АПУ у вигляді ДОНАТУ, розмір якого визначите на власний розсуд. Координатори Форуму молодих юристів щоденно працюють над тим, щоб в цей нелегкий для кожного час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту.

Додатково запрошуємо вас долучатися до групи Форуму молодих юристів у Telegram. Це можна зробити за запрошувальним лінком: https://t.me/+HYdyogB5Zs5iYWYy.  

Залучайте своїх колег та друзів в чат групи, щоб ніхто не пропустив інформацію, спеціально розраховану на сферу інтересів молодих правників.

Координаторка
Тетяна Осауленко
conference@uba.ua

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (063) 792-30-99 (дзвінки через Viber, WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: conference@uba.ua.

Related posts
Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Новини партнерівПодії

PILPG запрошує на вебінар «Притягнення Путіна до відповідальності: наступні кроки»

Події

28 березня |  Презентація Комплексного стратегічного плану реформування органів правопорядку, як частини сектору безпеки і оборони України на 2023–2027 роки