Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

27 липня відбудеться онлайн-дискусія «Забезпечення справедливого та ефективного правосуддя в Україні у справах про воєнні злочини»

Програма USAID «Справедливість для всіх» запрошує вас приєднатися до експертної онлайн-дискусії по забезпеченню справедливого та ефективного розгляду справ про воєнні злочини українськими судами.

Національні та міжнародні експерти презентуватимуть ключові висновки і рекомендації на вдосконалення правової бази, підвищення кваліфікації суддів та покращення адміністрування справ про воєнні злочини в судах.

Під час обговорення йтиметься про прогалини у кримінальному законодавстві, спеціалізацію суддів, суддівську освіту, безпеку судів, захист потерпілих та свідків, документообіг, а також роботу судів з громадськівстю та медіа.

Дата та час: 27 липня, 15:00 – 18:00 за київським часом

Формат: онлайн (Zoom)

Ви можете ознайомитись з програмою заходу за посиланням.

Related posts
Події

18 серпня відбудеться захід Комітетів АПУ на тему: «Орендні відносини комерційної нерухомості під час воєнного стану»

Події

16 серпня відбудеться відкрите засідання Комітету АПУ з трудового права

Події

11 серпня відбудеться захід Комітету АПУ з права міжнародної торгівлі на тему: «Тимчасові торговельні преференції ЄС для України у зв’язку із російською агресією: реальна користь і підводні камені»

Новини партнерівПодії

30 вересня – 1 жовтня відбудется курс «Cryptocurrencies, Non-Fungible Tokens (NFTs) and Central Bank Digital Currencies (CBDCs): Law & Policy» («Криптовалюти, незмінні токени (NFT) і цифрові валюти центрального банку (CBDC): право та політика»)