Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

28 вересня відбудеться онлайн-лекція WIPO / IPTMT AIJA на тему «Підготовка арбітражних застережень для договорів з інтелектуальної власності. Що включати в них, а що ні»

Комісія з інтелектуальної власності, технологій, засобів масової інформації та телекомунікацій (IP/TMT) Міжнародної асоціації молодих юристів (AIJA) запрошує взяти участь в онлайн-конференції, присвяченій альтернативному вирішенню спорів, яка відбудеться 28 вересня 2022 року з 17:00 до 18:00 CEST (з 18:00 до 19:00 за київським часом).

Захід розпочнеться з інтерактивної дискусії щодо складання арбітражних застережень для договорів з інтелектуальної власності.

Своїм досвідом поділиться Леандро Тоскано, керівник відділу розвитку бізнесу Центру арбітражу та медіації. Після презентації буде час для запитань і відповідей, а завершиться захід неформальним спілкуванням.

Захід безкоштовний. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

Зверніть увагу! Просимо під час реєстрації заповнювати наступні поля таким чином:

Are you an AIJA member? – Yes  (Чи ви є членом AIJA? – Так)

Company Name  – Ukrainian Bar Association   (Назва компанії – Асоціація правників України)

Title/Position – Member  (Звання / посада  – Член)

Related posts
НовиниПодії

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі»

Події

12 жовтня відбудеться захід Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права на тему: «Бізнес і правоохоронці. Що змінилось під час воєнного стану?»

Події

05 жовтня відбудеться захід Комітету АПУ з права міжнародної торгівлі на тему: «Митний безвіз: АЕО, NCTS та інші нові абревіатури для бізнесу»

Міжнародна підтримкаПодії

В рамках 51-ї сесії Ради ООН з прав людини 27 вересня відбудеться онлайн-захід, присвячений обговоренню забезпечення відповідальності РФ за злочини в Україні