Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

7 червня 2022 о 14:00 відбудеться вебінар на тему: «Стратегічні провадження у Європейському суді з прав людини: до питання відповідальності Російської Федерації за масові та грубі порушення прав людини в Україні»

Асоціація правників України спільно з Радою Європи (Департаментом виконання рішень Європейського Суду з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи) запрошують юристів та адвокатів, які спеціалізуються у галузі захисту прав та свобод людини та мають досвід звернення до Європейського суду з прав людини, до участі у вебінарі, який буде присвячено стратегічним питанням подання заяв до ЄСПЛ проти Російської Федерації.

Метою вебінару є інформування зацікавлених практикуючих юристів щодо особливостей подання стратегічних заяв до Європейського Суду з прав людини, стану справ на розгляді в Європейському Суді з прав людини, а також питанням виконання рішень Європейського Суду з прав людини. На підставі проведеного заходу може бути запропоновано створити координаційну групу експертів з питань стратегічних проваджень в ЄСПЛ.

Дата проведення вебінару: 7 червня 2022, 14:00-18:00 за київським часом.

Формат: online (платформа ZOOM).

Відкриття заходу:

Амінат Сулейманова, членкиня Правління АПУ

Ліля Греттасдоттір, Голова відділу програм співпраці Ради Європи

Модераторка:

Амінат Сулейманова, членкиня Правління АПУ

Презентації /дискусії:

  • Стан розгляду міждержавних заяв, поданих Україною в ЄСПЛ. Іван Ліщина, член Правління АПУ
  • Ситуація в ЄСПЛ з розглядом заяв щодо України. Микола Сорочинський, Секретаріат ЄСПЛ
  • Стратегічні провадження у ЄСПЛ. Концепція та мета. Сергій Заєць, адвокат
  • Стан виконання рішень ЄСПЛ стосовно Російської Федерації. Павло Пушкар, начальник відділу Департаменту виконання рішень Європейського суду з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи
  • Ухвалення рішень про судовий імунітет. Вадим Ігнатенко, суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

Увага! Для участі у заході попередня РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА. Участь у події – БЕЗКОШТОВНА. Посилання для підключення буде направлено кожному зареєстрованому учаснику на його електронну адресу.

Якщо Вам подобається наш формат і Ви готові підтримати нас, переходьте за посиланням. Будь-який внесок нині дуже важливий. Ми хочемо зробити все можливе, аби й надалі без перешкод втілювати онлайн заходи.

Координаторка
Тетяна Осауленко
conference@uba.ua

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (063) 792-30-99 (Viber, WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: conference@uba.ua.

Related posts
Події

28 березня |  Презентація Комплексного стратегічного плану реформування органів правопорядку, як частини сектору безпеки і оборони України на 2023–2027 роки

ВажливоНовиниПодії

30 березня 2023 року, м.Варшава | Україна: де ми зараз? Правові наслідки року повномасштабної агресії

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Новини партнерівПодії

30 березня відбудеться Онлайн-Курс “Civil Law & Civil Procedure” («Цивільне право та цивільний процес»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.