Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

8 червня о 12:00 відбудеться зустріч Форуму молодих юристів АПУ. Відновлюємо роботу та визначаємо вектор діяльності

Якщо ви є членом Асоціації правників України, лише розпочали кар’єру правника (з моменту закінчення ВНЗ ще не минуло 3 років), маєте амбітні цілі та шукаєте шляхи їх реалізації, – долучайтесь до діяльності Форуму молодих юристів.

8 червня о 12:00 ми збираємось аби спільними зусиллями згенерувати основні потреби молодих спеціалістів у сферах професійного та особистого розвитку та у рамках діяльності Форуму розробити програму по втіленню у життя зібраних ідей.

Відкриття заходу:
Інна Ліньова,
виконавча директорка Асоціації правників України
Вікторія Краснова, операційна директорка Асоціації правників України

Модератор: Микита Жуков, керуючий АБ ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE, співзасновник проєкту Legal Design, Голова Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини.

Наші основні цілі:
• створювати умови для побудови успішної кар’єри молодого правника;
• навчити правильному поєднанню професійної діяльності та особистого життя;
• створити умови для спілкування молодих юристів зі старшими колегами;
• сприяти особистому розвитку кожного молодого правника;
• активізувати участь молодих юристів у діяльності та розвитку Асоціації правників України;
• підвищити активність вступу до лав Асоціації членів Ліги студентів АПУ після закінчення ВНЗ.

Нагадаємо, що ключовими напрямками діяльності Форуму є:
• організація та проведення заходів, присвячених професійному та особистому розвитку;
• інформування про стажування, навчання за кордоном (LLM-, PhD- програми) та інші програми професійного спрямування та особистого розвитку;
• співпраця з міжнародними молодіжними організаціями в межах діяльності Форуму та професійними організаціями, до складу яких входять молодіжні підрозділи. Нещодавно Асоціація правників України долучилася до Європейської асоціації молодих юристів.

Отже, 8 червня ми разом з вами визначимо пріоритетні для вас теми, яким будуть присвячені найближчі наші засідання, семінари, майстер-класи, тренінги та круглі столи. Чи будуть це питання тайм-менеджменту; планування; навичок проведення різних видів переговорів; ораторського мистецтва; правил успішного кар’єрного росту в юридичній фірмі чи іншій компанії (презентаційні навички, робота в команді, робота з клієнтом, ефективна комунікація з керівником/наставником, колегами і т.д.) або навичок професійних технік (написання договорів, меморандумів, юридичний пошук та аналіз і т.д.) – обирати вам.

Ваші побажання чи запитання щодо діяльності Форуму молодих юристів залишайте у реєстраційній формі або направляйте на електронну адресу conference@uba.ua.

Над пошуком нових можливостей та реалізацією ініціатив молодих фахівців працюватиме команда координаторів:
Микита Жуков, керуючий АБ ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE, співзасновник проєкту Legal Design, Голова Комітету АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини.
Дмитро Мельнік, юрист АО Arzinger.
Михайло Процайло, молодший юрист Юридичної групи LCF.
Владислав Штагер, юрист BetterMe.

Увага! Для участі у заході попередня РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА. Участь у події – БЕЗКОШТОВНА. Посилання для підключення буде направлено кожному зареєстрованому учаснику на його електронну адресу.

Якщо Вам подобається наш формат і Ви готові підтримати нас, переходьте за посиланням. Будь-який внесок нині дуже важливий. Ми хочемо зробити все можливе, аби й надалі без перешкод втілювати онлайн заходи.

Місце проведення: онлайн (платформа ZOOM).

Координаторка
Тетяна Осауленко
conference@uba.ua

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (063) 792-30-99 (Viber, WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: conference@uba.ua.

Related posts
Події

28 березня |  Презентація Комплексного стратегічного плану реформування органів правопорядку, як частини сектору безпеки і оборони України на 2023–2027 роки

ВажливоНовиниПодії

30 березня 2023 року, м.Варшава | Україна: де ми зараз? Правові наслідки року повномасштабної агресії

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Новини партнерівПодії

30 березня відбудеться Онлайн-Курс “Civil Law & Civil Procedure” («Цивільне право та цивільний процес»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.