Ви маєте змогу допомогти АПУ

Події

Міжнародний Кримінальний Суд: юрисдикція, типи міжнародних злочинів та механізми відповідальності за злочини, які вчиняються в Україні

Комітет  АПУ з міжнародного права запрошує всіх до участі у серії вебінарів в рамках нашого Клубу Міжнародного Права. Серія вебінарів познайомить Вас ближче із діючими міжнародними судами та трибуналами, їх функціями та специфікою процесу.

Модераторка:

Наталія Тужеляк, членкиня Ради Комітету АПУ з міжнародного права, White & Case LLP, Associate, Solicitor.

Спікерка:

Ґаяне Нуріджанян, магістр права (Кембриджський університет), доктор філософії у галузі права (Університетський коледж Лондону), старша викладачка кафедри міжнародного та європейського права Національного університету «Києво-Могилянська академія».  У минулому, юристка в Європейському суді з прав людини, Раді Європи   та запрошена спеціалістка Міжнародного кримінального суду.

Дата проведення: 15 червня 2022, о 16:00 за Києвом.

Місце проведення: онлайн (платформа Zoom).

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА, за умови попередньої реєстрації.

Інструкція для підключення буде надіслана кожному після реєстрації.

Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

З усіх питань щодо заходу та можливості партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: +380664953014 або пишіть на адресу: project@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Мотя

Related posts
Події

14 липня відбудеться захід Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права на тему: «Шлюб та народження дітей в умовах воєнного стану»

НовиниПодії

English Speaking Club

НовиниПодії

30 червня відбудеться захід Комітету АПУ з нерухомості та будівництва на тему: «100 днів операцій з нерухомістю»

Події

29 червня відбудеться захід Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права на тему: «Аліменти в умовах воєнного стану»